Powiatowa komisja lekarska rozpoczęła prace

Do 17 marca potrwa kwalifikacja wojskowa w powiecie chrzanowskim. Ma ona na celu ustalenie zdolności do czynnej służby wojskowej osób, które ukończyły 18. rok życia. Powiatowa komisja lekarska urzęduje w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 17 w Chrzanowie.

Powiatowa komisja lekarska rozpoczęła prace

Łącznie do kwalifikacji wojskowej stanie 750 osób, w tym 88 osób z gminy Alwernia, 76 osób z gminy Babice, 259 osób z gminy Chrzanów, 131 osób z gminy Libiąż i 196 osób z gminy Trzebinia.

Czy wiesz, że…
3 lutego, 4 lutego oraz 5 lutego rozpoczęły pracę powiatowe komisje lekarskie dla powiatów: myślenickiego, wadowickiego i chrzanowskiego. W otwarciu prac PKL uczestniczyli starostowie: myślenicki Józef Tomal, wadowicki Bartosz Kaliński oraz chrzanowski Janusz Szczęśniak, przedstawiciele gmin oraz Wojskowy Komendant Uzupełnień ppłk Wojciech Fałkowski.