Muzycy Sztywnego Pala Azji rozdawali autografy podczas targów turystyki weekendowej

W dniach 22-24 maja w Parku Śląskim w Chorzowie odbyły się Targi Turystyki Weekendowej – Atrakcje Regionów.

Ziemię chrzanowską reprezentowały delegacje z powiatu chrzanowskiego, gminy Alwernia, Chrzanów, Libiąż i Trzebinia. Targi przyciągnęły liczne grono zainteresowanych ofertą turystyczną, ale również koneserów lokalnych przysmaków i rękodzieła. Nie lada gratką była możliwość do pływania łodzią flisacką po torze regatowym w Parku Śląskim. Ziemia chrzanowska zapewniła ucztę dla ciała i dla ducha. W piątek Ziemniaki po cabańsku wabiły swoim zapachem na degustację, która wspominana była jeszcze przez pozostałe dni targów. Sobota natomiast to była prawdziwa uczta dla ducha. Występ Zespołu Sztywny Pal Azji zgromadził grono fanów zarówno przy scenie, jak i stoisku gdzie można było uzyskać autograf oraz zrobić zdjęcie. Odwiedzający targi szukali przede wszystkim oferty turystycznej na weekend, materiałów o trasach rowerowych, rajdach i ciekawych wydarzeniach kulturalnych.