Poznaj prawa konsumenta

Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia zaprasza na spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Konsumenta, które odbędzie się w czwartek 22 października o godz. 17 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini.

Poznaj prawa konsumenta

Fot. Bernadetta Dereszowszka, Powiatowy Rzecznik Konsumenta

Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z prawami konsumenta oraz poradzenia się w zawiłych dla nas tematach ochrony praw konsumenckich i ubiegania się o reklamację. Wątpliwości rozwieje  Bernadeta Dereszowska, Powiatowy Rzecznik Konsumenta. Do jej zadań należy głównie ochrona praw konsumenta oraz bezpłatne poradnictwo dla wszystkich zainteresowanych tematyką oraz potrzebujących pomocy w tym zakresie.
Wstęp wolny.