Powiat otworzył schetynówkę łączącą Chrzanów z Piłą Kościelecką

Przebudowa 2,5 kilometrowego traktu ruszyła w drugiej połowie lipca 2015 roku. Zobacz film TV Powiat.

Powiat otworzył schetynówkę łączącą Chrzanów z Piłą Kościelecką

Fot. Wstęgę przecinają: dyrektor PZD Grzegorz Żuradzki, wiceburmistrz Chrzanowa Beata Wątor, starosta Janusz Szczęśniak i burmistrz Trzebini Adam Adamczyk

Uroczyste przecięcie wstęgi odbyło się 10 grudnia. Inwestorem jest powiat chrzanowski, który finansował przedsięwzięcie wraz z gminami Chrzanów i Trzebinia oraz województwem małopolskim. Inwestycja była dofinansowana z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Wykonawcą prac była firma Skanska S.A. w Warszawie.

Czy wiesz, że...

Po przebudowie wzłuż ul. Topolowej w Chrzanowie i Chrzanowskiej w Pile Kościeleckiej jest teraz ścieżka rowerowa.