Delegacja Ukraińskich i Węgierskich samorządowców gościła w Starostwie

W piątek 3.06.2016 r. w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie gościliśmy delegację partnerskiego Miasta Iwano-Frankowska na Ukrainie oraz Miasta Nyékládháza leżącego w północno - wschodniej części Węgier. Miasto to jest miastem partnerskim Chrzanowa. Delegację zostały zaproszone przez gminę Chrzanów na obchody święta tego miasta.

Delegacja Ukraińskich i Węgierskich samorządowców gościła w Starostwie

W spotkaniu z delegacjami wzięli udział Starosta Chrzanowski - Janusz Szcześniak, Wicestarosta Chrzanowski - Krzysztof Kasperek, Burmistrz Miasta Chrzanowa  - Ryszard Kosowski, Przewodniczący Rady Powiatu Chrzanowskiego - Stanisław Dusza, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Chrzanowskiego Marek Skowronek oraz Zbigniew Duda, Radny Powiatowy - Michał Gawroński oraz Radni Gminy Chrzanów.