Zagłosuj na projekt libiąskiego zespołu szkół i LO KSW

Zespół Szkół w Libiążu i Liceum Ogólnokształcące KSW przygotowują projekt z okazji Roku Sienkiewiczowskiego.

Zagłosuj na projekt libiąskiego zespołu szkół i LO KSW

Projekt polega na przygotowaniu spektaklu teatralnego, a dofinansowanie z budżetu województwa umożliwi zakup nowoczesnego sprzętu oświetleniowego i nagłośnienia, a także strojów teatralnych dla obu szkół.

Jeśli ukończyłeś 16 lat i mieszkasz w powiecie chrzanowskim, możesz oddać swój głos na nasz

projekt już od 18 czerwca aż do 6 lipca na stronie internetowej http://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie

Tytuł naszego projektu:

Sienkiewicz x 4. W setną rocznicę śmierci Pisarza cztery powieści w formę teatralną przyodziane.

KOD: PKCHU025

(Należy najpierw wprowadzić swoje dane, wybrać powiat, następnie zaznaczyć zadanie – w kółku po prawej i kliknąć Oddaj głos)

O tym, czy wniosek zostanie skierowany do realizacji, zależy od liczby głosów oddanych na niego

przez mieszkańców powiatu chrzanowskiego.

Pamiętaj ! Możesz oddać 1 głos na zadanie powiatowe i 1 na zadanie subregionalne (niekoniecznie).

Głosować można tylko na zadania dotyczące powiatu i subregionu, który się zamieszkuje.

Jeśli masz znajomych, którzy poproszą Cię o oddanie głosu na ich projekt, musisz wybrać!

Jeśli oddasz więcej głosów, wszystkie Twoje głosy będą nieważne.

Liczymy na głos – Twój, ale także Twojej rodziny, znajomych i sąsiadów!