Uczcie się pilnie, nauki jest bardzo dużo

1 września młodzież szkół ponadgimnazjalnych powiatu chrzanowskiego rozpoczęła nowy rok szkolny. Na zdjęciu uczniowie pierwszych klas I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Staszica w Chrzanowie.

Uczcie się pilnie, nauki jest bardzo dużo

Fot. K. Remsak

- Systematycznie uczęszczajcie na zajęcia, by nie mieć zaległości. Nauki jest naprawdę dużo. Aby dostać się na dobre, państwowe uczelnie, musicie zdać bardzo dobrze maturę - przypominała pierwszakom Bożena Bierca, dyrektor I LO w Chrzanowie.

Więcej zdjęć z pozostałych szkół ponagimnazjalnych powiatu chrzanowskiego na Facebooku

(KR)