Samorządy chcą pomóc szpitalowi

Podczas XVI konwentu starosty chrzanowskiego, burmistrzów i wójta 13 września w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie dyskutowano m.in. na temat zakupu specjalistycznej aparatury medycznej na potrzeby Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. W spotkaniu uczestniczył Waldemar Stylo, dyrektor lecznicy.

Samorządy chcą pomóc szpitalowi

Waldemar Stylo, dyrektor Szpitala Powiatowego w Chrzanowie zwrócił się do powiatu oraz do gmin o wsparcie finansowe na zakup sprzętu wykorzystywanego w kardiologii. Koszt urządzenia to ok. 2 mln zł. Starosta, burmistrzowie i wójt wstępnie obiecali pomoc finansową.

(KR)