Małgorzata Mach nowym skarbnikiem powiatu

Na wniosek starosty chrzanowskiego 12 kwietnia Rada Powiatu Chrzanowskiego powołała na stanowisko skarbnika powiatu Małgorzatę Mach.

Małgorzata Mach nowym skarbnikiem powiatu

Małgorzata Mach jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji (kierunek administracja) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie rachunkowości finansowej i podatków na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Posiada wieloletnią praktykę zawodową. Od roku 2000 pracowała w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Krakowie w Wydziale Kontroli Gospodarki Finansowej. O sobie mówi, że potrafi zarządzać, doradzać pracownikom i odpowiedno nakierować.