Dokumenty młodego filmowca w trzebińskim kinie Sokół

20 czerwca o godz. 10:00 zapraszamy do trzebińskiego kina "Sokół" na pokaz premierowy filmów uczestników III edycji warsztatów "Młody Filmowiec".

Dokumenty młodego filmowca w trzebińskim kinie Sokół

Warszaty kierowane były do osób, które kochają kino i chciałyby sprawdzić się w roli filmowców. W tej edycji nacisk położony był szczególnie na film dokumentalny. Realizacja zadania była współfinansowana przez Starostwo Powiatowe w Chrzanowie w ramach tzw. małych grantów. Projekt Warszaty filmowe dla młodzieży z powiatu chrzanowskiego. Edycja III pt. "Młody filmowiec" realizuje Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Trzebini i Regionu. Powiat przyznał na ten cel 5 tys. zł.

Organizatorem warsztatów było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Trzebini i Regionu, a współorganizatorem Trzebińskie Centrum Kultury. Patronem przedsięwzięcia - Gmina Trzebinia.