Siatkarki PMOS awansowały do półfinałów Mistrzostw Polski

22 czerwca na boiskach plażowych Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Chrzanowie odbył się Turniej Finałowy Mistrzostw Małopolski w Siatkówce Plażowej Młodziczek. Wystartowało 12 par które przebrnęły eliminacje regionalne (wschód , zachód, centrum).

Siatkarki PMOS awansowały do półfinałów Mistrzostw Polski

W zawodach bardzo dobrze spisały się zawodniczki Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Chrzanowie zdobywając srebrny i brązowy medal, tym samym dziewczęta awansowały do półfinałów Mistrzostw Polski . Turniej rozegrano systemem "brazylijskim" a jego wyniki przedstawiają się następująco:

1. Aleksandra Krzyżak / Julia Kruczek         (SOS Poprad Stary Sącz)

2. Wiktoria Frosik / Alicja Kostrzewa       (UMKS-PMOS Chrzanów)

3. Zuzanna Kulig / Estera Sośniecka         (UMKS-PMOS Chrzanów)

4. Ewa Liana / Angelika Floryan                   (SOS Poprad Stary Sącz)

5-6.

- Dominika Tobiasz / Weronika Jopek           (SOS Poprad Stary Sącz)

- Anna Tułacz / Emilia Mołata                       (Dalin Myślenice)

Info, fot. PMOS

7-8.

- Natalia Jackowska / Izabela Grześko          (Setbol Oświęcim )