Biegacze otrzymali medale i koszulki powiatowe

2 czerwca na parkrun Chrzanów powiat chrzanowski świętował jubileusz 20-lecia. Na tę okazję rozdawaliśmy biegaczom okolicznościowe medale i koszulki.

Biegacze otrzymali medale i koszulki powiatowe

Dzieci, które miały wtedy swoje święto, dostały od nas gadżety promocyjne. Uhonorowaliśmy również 14 osób, które mają na koncie 100 biegów w parkrun Chrzanów.
W imprezie biegowej uczestniczył radny powiatowy Michał Gawroński oraz goście z Iwano-Frankowska na Ukrainie, którzy przyjechali do Chrzanowa na zaproszenie władz powiatu i Chrzanowa. Po trasie oprowadzał delegację Piotr Potocki, za co serdecznie dziękujemy. Nasi goście byli zachwyceni ideą parkrun. Zainspirowani postanowili zorganizować parkrun w Iwano-Frankowsku. Byłby to pierwszy parkrun na Ukrainie.