Powiatowa Gra Miejska na dwudzieste urodziny zgromadziła kilkadziesiąt osób

W ramach jubileuszu 20-lecia powiatu chrzanowskiego zaprosiliśmy mieszkańców do uczestnictwa w Powiatowej Grze Miejskiej. Drużyny miały o co walczyć. Pięć pierwszych lokat wyróżniono atrakcyjnymi nagrodami.

Powiatowa Gra Miejska na dwudzieste urodziny zgromadziła kilkadziesiąt osób

Wystartowało 45 osób w czternastu drużynach. Na metę dotarło 13. I miejsce zajęła drużyna „ĄĆ” (Grzegorz Dzierwa, Piotr Mankiewicz, Ewa Dzierwa). Nagrodą była kamera sportowa. Drugie miejsce i dron zdobyły „Tropicielki z Cabanowa” (Anna Pacwa-Zając, Aneta Zając, Regina Dubiel, GRZEGORZ LUDWICH). . Trzecie na mecie były „Gwiezdne Siostry” (Joanna Gruca, Agnieszka, Bachtenko). Nagrodzono je aparatem fotograficznym. Czwarte miejsce zajęły „3 cytryny” (Anita Kaiser, Natalia Morawiec, Anna Lichota). Dostały głośnik bezprzewodowy. Piątą lokatę zdobyły „Chrumciaki” (Konrad Pierzchała, Angelika Kwiecińska). Otrzymały w prezencie power banki. Z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci biorące udział w grze miejskiej otrzymały od powiatu pamiątkowe gadżety, a dorośli - okolicznościowe medale.