Konsultacje projektu

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego zaprasza przedstawicieli sektora NGO's do konsultacji projektu „Programu Współpracy Powiatu Chrzanowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020”.

Celem konsultacji jest poznanie Państwa opinii, a także wykorzystanie zaproponowanych przez Państwa pomysłów, uwag, a także nowych, innych form współpracy, tak aby konsultowany Program w kolejnym roku odpowiadał Państwa oczekiwaniom i pozwolił na lepszą współpracę samorządu powiatowego z trzecim sektorem.

Konsultacje będą prowadzone w terminie od 20 września do 18 października 2019 roku.

Wypełnione formularze należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 18 października 2019 roku (liczy się data wpływu do Urzędu ) pocztą lub mailem na adres:

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie

Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych

ul. Partyzantów 2

32-500 Chrzanów

z dopiskiem „KONSULTACJE PROGRAMU WSPÓŁPRACY

Fax: 32/625 79 46
e-mail: pfp@powiat-chrzanowski.pl

Organizacje uczestniczące w konsultacji zobligowane są do podania wraz ze zgłaszanym stanowiskiem dodatkowych informacji dotyczących celów statutowych organizacji, a także danych takich jak adres, telefon, e-mail lub inną formę kontaktu zwrotnego.

Stanowiska anonimowe lub niezawierające wymaganych informacji, nie będą rozpatrywane.