Kolejny Koncert Papieski w Mętkowie był strzałem w dziesiątkę

"Taki duży, taki mały, może świętym być... Taki gruby, taki chudy, może świętym być... " - śpiewano wraz z zespołem Arka Noego, który wystąpił w drewnianym kościółku w Mętkowie

Kolejny Koncert Papieski w Mętkowie był strzałem w dziesiątkę

Fot. Zespół Arka Noego

Na XIIII Koncert Papieski "Ojciec za rękę prowadzi mnie" zorganizowany przez Fundację Barka w Mętkowie oraz miejscową parafię przybyły rodziny z całego powiatu. Spontaniczny występ młodych wykonawców zachwycił nie tylko najmłodszych.
Koncert Papieski w Mętkowie to najważniejsze wydarzenie kulturalne w roku w tym sołectwie. W organizację włącza się cała społeczność lokalna. Powiat chrzanowski co roku partycypuje w kosztach organizacji imprezy.  Koncert odbył się pod patronatem Metropolity Krakowskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego, Starosty Chrzanowskiego i Wójta Babic.