Wykonaj plakat o tematyce historycznej - weź udział w konkursie

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Alwerni zapraszają uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz mieszkańców powiatu chrzanowskiego do udziału w konkursie plastycznym na najlepszy plakat „Wojennym szlakiem przez historie….”, upamiętniającym Bitwę Warszawską,. Konkurs pod patronatem Starosty Chrzanowskiego i Burmistrza Alwerni.

Wykonaj plakat o tematyce historycznej - weź udział w konkursie

Konkurs plastyczny organizowany jest w ramach projektu GMINA ALWERNIA – W HOŁDZIE BOHATEROM WOJNY POLSKO -BOLSZEWICKIEJ.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.