TV Powiat przedstawia … otwarcie boiska przy Specjalnym Ośrodku Szkolno -Wychowawczym w Chrzanowie

23 października 2020 nastąpiło oficjalne otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy SOSW w Chrzanowie. Dziś przedstawiamy relację filmową z wydarzenia.

TV Powiat przedstawia …  otwarcie boiska przy Specjalnym Ośrodku Szkolno -Wychowawczym w Chrzanowie

Boisko o nawierzchni poliuretanowej, rozdzielone jest piłkochwytem na 2 części : część główna to boiska do siatkówki i koszykówki, na części mniejszej znajduje się boisko do piłki ręcznej.

Całkowite wymiary obiektu: 46,29 m (dł.) x 16,00 m (szer.). W ramach zadania wykonano również modernizację oświetlenia zewnętrznego, monitoring, zagospodarowanie terenu oraz trybunę dla 20 osób.

Boisko będzie służyć dzieciom i młodzieży Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Chrzanowie, jest to również obiekt ogólnodostępny dla mieszkańców powiatu.

Inwestycja kosztowała 553 015,95 zł na jej realizację pozyskano 152 320 zł z Województwa Małopolskiego w ramach programu MIRS – Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa, pozostałą część sfinansował powiat.

Zapraszamy do obejrzenia materiału TV Powiat: TV POWIAT - Boisko przy SOSW w Chrzanowie otwarte!