Wrotkowisko otwarte!

Dziś nastąpiło uroczyste otwarcie Trzebińskiego Parku Rozrywki w Myślachowicach. Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach partnerskiej współpracy Gminy Trzebinia i Powiatu Chrzanowskiego.
Inwestycja trwała 2 lata, od dziś możemy podziwiać jej efekty. ZOBACZ FILM.

wrotki i kaski - czarne wrotki z pomarańczowymi ewelemntami, stoją na półkach, posegregowane rozmiarami

Wrotkowisko z atrakcjami towarzyszącymi znajduje się w Domu Kultury w Myślachowicach. To jedyny tego typu obiekt w powiecie.

W ramach zadania powstały:

• sala do jazdy na wrotkach z oświetleniem i nagłośnieniem oraz możliwością wykorzystania jako sali koncertowej i sali do innych zajęć,
  • wypożyczalnia wrotek,
  • bawialnia dla dzieci wraz z wewnętrznym placem zabaw i częścią interaktywną,
  • kawiarnia.

Całkowita wartość inwestycji: 1 645 246,86 zł
Środki Powiatu Chrzanowskiego: 620 373,29 zł
Środki Gminy Trzebinia: 1 024 873,57 zł

Czy wiecie, że...
Moda na jazdę na wrotkach pod dachem przy dyskotekowej muzyce przyszła do nas z USA (kolebki tzw. roller disco) i zadomowiła się w Polsce na dobre.
O dziś jednym z punktów na mapie wrotkowego szaleństwa są Myślachowice.
Wrotki łączą dobrą zabawę ze sportem. Nie wymagają zbyt dużej sprawności fizycznej. Jazdę na wrotkach można połączyć z tańcem i spotkaniem z przyjaciółmi przy dobrej kawie.
Sprawdźcie sami! Zapraszamy do Myślachowic !

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszym FB: Trzebiński Park Rozrywki