TV POWIAT zaprasza do obejrzenia relacji filmowej z VI Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Libiąża

4 grudnia w libiąskiej hali sportowej stawiło się 220 zawodników z 17 klubów z całej Polski. Rywalizowali w konkirencjach kata i kumite.

W trakcie Turnieju, Wicestarosta - Bartłomiej Gębala uhonorował najlepszych zawodników Chrzanowskiego Klubu Karate Kyokushin.

NIEBIESKIE TŁO BIAŁY NAPIS TV POWIAT

Gratulacje oraz podziękowania za reprezentowanie Powiatu Chrzanowskiego na arenie ogólnopolskiej otrzymali:

• Jagoda Linczowska
  • Agnieszka Lipińska
  • Dawid Skraba
  • Jakub Furga
  • Jan Mąsior
  • Wiktoria Kasprzyk
  • Marek Ceglarz
  • Oliwia Kocot
  • Bartłomiej Kamiński
  • Maja Zapotoczny
  • Gabriel Zapotoczny
  • Natalia Uziel

Życzymy licznych sukcesów sportowych na matach w kraju i za granicą, a także pomyślności w realizacji wszystkich ambitnych planów oraz niesłabnącego entuzjazmu do dalszego działania.

Zapraszamy do obejrzenia materiału TV Powiat: GWAREK CUP 2021