Otrzymaliśmy dofinansowanie na remont kolejnej drogi powiatowej

Powiat Chrzanowski otrzymał 1 276 143 zł dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na remont drogi powiatowej ulicy Waryńskiego w Libiążu.

Pięciu mężczyzn i jedna kobieta stoją obok siebie, w garniturach. Uśmiechają się

Fot. Małopolski Urząd Wojewódzki/Jan Lorek

Wczoraj Starosta Andrzej Uryga podpisał umowę w tej sprawie z Wojewodą Łukaszem Kmitą. W spotkaniu uczestniczył także Wicestarosta Bartłomiej Gębala.

– Gratuluję wszystkim samorządom uzyskanego dofinansowania. Życzę, aby realizacja zadań przebiegała sprawnie i zgodnie z planem, a przede wszystkim z pożytkiem dla Mieszkańców. Podpisane dzisiaj umowy przybliżają nas do nowej jakości prawie 33 km dróg – powiedział Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita (źródło: malopolska.uw.gov.pl/).