4 września rozpoczął się rok szkolny

Wicestarosta Bartłomiej Gębala uczestniczył w uroczystościach związanych z rozpoczęciem roku szkolnego.

Fot. Dyrektor Zespołu Szkół w Libiążu Jadwiga Bochenek i Wicestarosta Bartłomiej Gębala

Uczniów klas pierwszych powitał w Zespole Szkół w Libiążu, gdzie do technikum będzie uczęszczać 126 uczniów pierwszej klasy oraz 36 uczniów klasy pierwszej w szkole branżowej. Do technikum chodzi ogółem 432 uczniów wszystkich klas, natomiast do szkoły branżowej  - 62 uczniów wszystkich klas. Nowym kierunkiem w szkole branżowej w roku szkolnym 2023/2024 jest magazynier-logistyk.