Chrzanowski szpital ma 90 lat!

20 października odbyła się gala jubileuszowa z okazji 90-lecia Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. FILM.

Fot. Dyrekcja szpitala ze Starostą Andrzejem Urygą

Do libiąskiej hali sportowej przybyli obecni i emerytowani pracownicy tej placówki.

-Idzie nam dobrze.To przede wszystkim zasługa pracowników.Dziękuje Wam za to - podkreślił Dyrektor Artur Baranowski.
Dyrektor mówił o bardzo dobrej współpracy z samorządami i administracją rządową,a także z Małopolskim Funduszem Zdrowia i Departamentem Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego.
-Często rozmawiam z Dyrektorem i zawsze podczas tych rozmów pada wątek załogi.Wiem,że na was zawsze może liczyć. Dziękuję za tę Państwa otwartość.Ten szpital będzie się nadal rozwijał, czego życzę nam wszystkim - dodał Starosta Andrzej Uryga.