Nowoczesna ekopracownia w I LO w Chrzanowie

Kosztowała 55 tys. zł. Powiat Chrzanowski otrzymał na nią dotację z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach projektu "Badanie czystości wody w zbiornikach wodnych Powiatu Chrzanowskiego"z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

Uczniowie i dorośli stoją w nowoczesnej pracowni

Fot. 25 października pracownię wizytowali: Wicestarosta Bartłomiej Gębala wraz z Dyrektorem Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Pawłem Ostrzywilkiem oraz Małgorzata Sikora z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.