Roboty rehabilitacyjne, kardiomonitory i holtery dla chrzanowskiej lecznicy

Szpital Powiatowy w Chrzanowie otrzymał kolejne pieniądze z Ministerstwa Zdrowia.
Ministerstwo Zdrowia przekazało Szpitalowi Powiatowemu w Chrzanowie: 1 mln zł w ramach Funduszu Medycznego na dwa mobilne roboty rehabilitacyjne górnych partii ciała i 932 747 zł w ramach „Narodowego Programu Chorób Układu Krążenia na lata 2022-2032”:
- 850 000 zł na zakup sprzętu z dziedziny intensywnej terapii stosowanego w opiece nad pacjentami kardiologicznymi w 2023 roku (centrala monitorująca wraz z 8 kardiomonitorami).
- 82 747 zł na zakup systemu holterowskiego pomiaru ciśnienia z akcesoriami w 2023 roku ( sześć 12-kanałowych Systemów Badań HOLTER’a ).