Aula w libiąskim zespole szkół do remontu

Powiat Chrzanowski przygotowuje się do kolejnych inwestycji. W planach jest m.in. remont auli w Zespole Szkół w Libiążu.

Fot. Wicestarosta Bartłomiej Gębala, Dyrektor Wydziału Promocji Inwestycji i Obsługi Starostwa Joanna Wątroba, projektant Jacek Litwin, Dyrektor Zespołu Szkół w Libiążu Jadwiga Bochenek i Wicedyrektor Wydziału PIOS podczas spotkania roboczego w libiąskim zespole szkół

Powiat Chrzanowski podpisał umowę na dokumentację projektowo-kosztorysową z LW UNIPROJEKT sp. z o.o. w Trzebini.  16 listopada w libiąskim zespole szkół odbyło się spotkanie, podczas którego omawiano projekt kompleksowego remontu auli.

- Za ponad pół miliona złotych powstanie nowoczesna sala, której wnętrze będzie sprzyjać rozwojowi i edukacji naszej młodzieży - mówi Wicestarosta Bartomiej Gębala.