Uczta muzyczna w Mętkowie

25 listopada w kościele w Mętkowie odbył się XVII Koncert Papieski. Wystąpili: Alicja Węgorzewska i Maciej Miecznikowski (na zdjęciu). Zagrała orkiestra pod dyrekcją Artura Sędzielarza.

Kobieta w długiej sukni i mężczyzna w czarnym garniturze na scenie. Mężczyzna śpiewa

Na kolejną ucztę muzyczną zaprosili organizatorzy: Fundacja Barka i Parafia p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Mętkowie. Partnerem wydarzenia był Powiat Chrzanowski, który wsparł finansowo to przedsięwzięcie kwotą 4 tys. zł. W wydarzeniu wziął udział Starosta Andrzej Uryga. Koncert poprowadziła Lidia Jazgar.

Czy wiesz, że...

Fundacja Barka w Mętkowie w 2020 roku otrzymała Nagrodę Starosty Chrzanowskiego Optimo Modo - dla organizacji pozarządowej wyróżniającej się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej, prowadzącej działalność na terenie Powiatu Chrzanowskiego.