Zapoznaj się z ankietą dotyczącą komunikacji

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej komunikacji w Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Chrzanowa. Ankietę można wypełnić 12 grudnia.

Ankieta dla mieszkańców w ramach Planu zrównoważonej mobilności miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Chrzanowa

Plan zrównoważonej mobilności miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Chrzanowa dla obszaru. Wykonawcą opracowania jest Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii.

Ankieta została przygotowana w związku z opracowaniem przez Powiat Chrzanowski, Gminę Alwernia, Gminę Babice, Gminę Chrzanów, Gminę Libiąż, Gminę Trzebinia oraz Związek Komunalny Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie "Planu zrównoważonej mobilności miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Chrzanowa dla obszaru. Wykonawcą opracowania jest Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii.

Plan Mobilności Miejskiej to plan dla zaspokojenia potrzeb mobilności ludzi oraz gospodarki w miastach i ich otoczeniu,  a takżę dla poprawy jakości życia. Opiera się na istniejących praktykach planistycznych i bierze pod uwagę zasady integracji, udziału społecznego oraz oceny. Stanowi uzupełnienie w stosunku do istniejących strategii miejskich i charakteryzuje się odmiennym spojrzeniem na sposób planowania.