Spotkanie z X Muzą - Trzebińskie Spotkania Filmowe "Short Film

Zobaczcie reportaż - TV POWIAT W poniedziałek 27 listopada br. w Domu Kultury "Sokół" w Trzebini rozpoczęły się I Trzebińskie Spotkania Filmowe "Short Film". Film.

Mężczyzna z mikrofonem w ręku gestykuluje. Obok dwie inne osoby

Fot. W wydarzeniu wzięli udział reżyserzy, absolwenci uczelni artystycznych z łódzkiej i katowickiej szkoły filmowej oraz Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy z Warszawy.

Swoje krótkometrażowe filmy fabularne zaprezentowali: Dominika Łapka, - film "Lila" ( 22 min. ) Giovanni Pierangeli, film "Krótki dystans" ( 17 min. ) Patryk Kaflowski, film "Sprzedawca" ( 16 min. ) oraz prowadzący spotkanie - Zbigniew Paterak, film "Antygona" ( 12 min. ) - aktor, dziennikarz, reżyser oraz dyrektor I Trzebińskich Spotkań Filmowych "Short Film". Organizatorem wydarzenia było Trzebińskie Centrum Kultury. Przedsięwzięcie pod patronatem Starosty Chrzanowskiego.