Nowe meble w pokojach dzieci w POWDiR. Dyrekcja i wychowankowie dziękują darczyńcom

Pragniemy, aby nasi podopieczni mieli warunki jak najbardziej zbliżone do warunków domowych. Dziś spotkaliśmy się, by podziękować za tak szczodry dar serca - mówiła Katarzyna Smolińska, Dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie do gości przybyłych na dzisiejsze spotkanie podsumowujące ważne dla ośrodka przedsięwzięcie - wymianę mebli w pokojach wychowanków placówek nr 1 i 2.

Pokój młodzieżowy. Tapczan, biurko, półki ścienne
- Po remoncie pokoje naszych wychowanków są przyjemne i kolorowe - dodała Dyrektor POWDiR.
Powiat Chrzanowski przeznaczył na tel cel ponad 36 tys. zł. Zadanie wsparli sponsorzy: Fundacja Orlen, Orlen Południe, Orlen Oil, 3K Meble, Pan Łukasz Kurdziel, ks. proboszcz parafii Jana Chrzciciela w Kościelcu Krzysztof Kruk oraz Fundacja Sfinks.