Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego

Rozpoczął się nabór wniosków do XV edycji Nafrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego. Nabór wniosków trwa do 30.06.2024r.

Cyklicznie, już od 2009 r. Marszałek Województwa Małopolskiego, w corocznym konkursie, nagradza najlepszych przedsiębiorców z Województwa Małopolskiego. Uhonorowane zostają najlepsze firmy, które wyróżniają się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizowaniem regionalnej gospodarki, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju przedsiębiorczości w naszym województwie. Nagroda Gospodarcza na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych gospodarczych wydarzeń naszego regionu. Ponadto wręczenie wyróżnień jest doskonałą okazją do gospodarczego podsumowania roku.

Platkat w kolorze ciemnoniebieskim i granatowym

Nagroda przyznawana jest za wybitne zasługi na rzecz wspierania gospodarki i przedsiębiorczości, przyznawana jest w czterech kategoriach:

• mikro przedsiębiorca,
  • mały przedsiębiorca,
  • średni przedsiębiorca,
  • duży przedsiębiorca.

Nagroda Gospodarcza to wyróżnienie dla firm które odznaczają się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizują regionalną gospodarkę, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju przedsiębiorczości w województwie małopolskim.

Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu mozna znaleźć na stronie internetowej pod adresem: www.malopolskanagrodagospodarcza.pl